Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град Бургас, Меден рудник - зона Б
104 500 €
204 384.24 лв.

(1 659 €, 3 244.72 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 10:39 на 11 май, 2026 год.
Обявата е посетена 70 пъти.
Площ:
63 m2
Етаж:
6-ти от 9
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2009 г.

Описание на имота:

Продава се двустаен апартамент в гр. Бургас, к-с Меден Рудник, в близост до у-ще Елин Пелин , поликлиника, детска градина, в тухлена сграда, с Акт 16. Апартаментът е 63 кв.м., състоящ се от просторна дневна с кухненски бокс, спалня, тераса на 6 жилищен етаж от 9. Жилището е изцяло обзаведено и оборудвано, хладилник, пералня, климатик. Оферта 11722.
Особености
Тухла
Асансьор
Обзаведен
Контрол на достъпа
Саниран
За контакт:
0894455133
Агенция:
ИМОТИ БУРГАС - ЯНА ВЕЛЕВА
056 824707, 0894455133
ИМОТИ БУРГАС - ЯНА ВЕЛЕВА logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2011 г.
imotiburgas.imot.bg
Адрес:
област Бургас, гр. Бургас, гр.Бургас, ул. Гурко, 7Б, ет.3, офис 7
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град Бургас, Меден рудник - зона Б
Обява: 1b177848519486138

104 500 €
204 384.24 лв.
История на цената
(1 659 €, 3 244.72 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Бургас, Меден рудник - зона Б

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност