Обяви 0 За нас Контакти
Продава 4-СТАЕН
област Бургас, гр. Несебър
245 000 €
479 178.35 лв.

(1 976 €, 3 864.72 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 11:18 на 28 април, 2026 год.
Обявата е посетена 152 пъти.
Площ:
124 m2
Етаж:
2-ри от 5
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

Отличен многостаен апартамент в Несебър с изба, таванско помещение и ПАРТЕРЕН ГАРАЖ

Основни характеристики:
Площ: 123.99 кв.м. (застроена площ 96.89 кв.м.)
Етаж: 2 (от монолитна сграда)
Гледка: Прекрасна, към озеленено парково пространство
Локация: Несебър, в близост до малкия Жанет и сладкарница Захаро
На 270 метра от Северен плаж Несебър
Допълнителни придобивки: Изба с площ 12 кв.м. Таванско помещение с площ 15 кв.м.
Партерен гараж 14 кв.м. Цена 35000 Евро

Апартаментът е многофункционален и се състои от: Хол с кухня, три самостоятелни спални, две бани, широк и просторен коридор, три тераси, едната от които усвоена с площ около 25 кв.м., обособена като втори хол - идеална за отдих и развлечения.

Описание и предимства:
Имотът е в отлично състояние, с рационално разпределение и много естествена светлина. Гледката към парка осигурява спокойствие и приятна визуална среда. Терасата значително увеличава жилищната площ и предлага допълнително възможности за летен отдих. Локацията е изключително удобна - в непосредствена близост до автобусни спирки, малкия Жанет , сладкарница Захаро , детска площадка.

Имота е в жилищна сграда без годишна такса поддтъжка.

Идеален избор за семейство, което търси простор, комфорт и добра локация в Несебър.
Сериозните интересувани могат да получат повече информация и да уговорят оглед на телефона, посочен в обявата. Оферта 11620
Особености
Тухла
С гараж
Обзаведен
За контакт: